2018 - Topraksiztarim.net - BHK YAPI Güvencesiyle...
Anasayfa / Güncel / Topraksız Sera Malzemeleri

Topraksız Sera Malzemeleri

Topraksız sera uygulamasında kullanılan malzemeler tarıma elverişli olarak belirlenmiştir. Topraksız sera için kullanılan materyaller; pomza, vermikulit, parlit, zeolit, hydroton, işlenmiş kil,  sepiolit, poliüretan, polistiren, kaya yünü, cam yünü, strafor, talaş, ağaç kabuğu, kokopit, kompost ve torf ve tarım için kullanılan üretim malzemeleridir.

Toprak olmadan modern sera yapıları diğer seralara göre bazı durumlar için farklılık gösterir. Genel olarak çatı ya da diğer iskelet malzemeleri benzer olmasına rağmen kullanılacak ana malzemeler daha farklı olarak yer alır. Sera içerisindeki topraksız tarımın hangi bitkiye göre yapılmasına dair ana malzemelerin hazırlanması gereklidir. Bu konuda hazır seralar olarak da teslim hizmetiniz bulunmaktadır.

İzmir’deki uygulamalarımızdan bazı görseller:

Fidelerin dikilmesi için gerekli olan malzemeler, sulama ve diğer işlemler için gerekli olan tüm malzemeleri içerir. Topraksız tarım için her türlü alt yapı hazırlanması ve bitki yetiştirilmesi maliyet açısından çok fazla sermaye gerektirmez. Çok yüksek bütçeler harcamadan modern bir seraya sahip olabilirsiniz.

Topraksız tarım için gerekli olan seraların oluşturulmasında tüm detaylar ayrıntılı olarak gözden geçirilmelidir. Böylece yapılacak yatırımın ve elde edilecek kaliteli ürünün dış piyasada daha sağlıklı ve değerinde satış yapılması sağlanmış olacaktır. Topraksız tarım yüksek bir emeğe neden olmasına rağmen alınan ürünün kalitesi ile karşılığını da geri almayı sağlamayı destekleyicidir. Doğru tasarlanmış kaliteli bir seranın mahsulleri daha verimli ve lezzetlidir.

Topraksız sera malzemeleri satışı için bizlerle bağlantı kurarak gerekli ayrıntılı bilgileri ve fiyatlandırma detaylarını alabilirsiniz. Görseller firmamıza aittir.

Topraksız Sera

Toprak olmadan yeni teknoloji sera yapımı ve projelendirme hizmetleri.

DETAYLAR

Sera İmalatı

Yurt içi sera imalatı hizmetleri için 7/24 müşteri hizmetlerimize başvurunuz.

DETAYLAR

Sera Sistemleri

En üst teknoloji modern sera sistemleri ile seranızı verimlendirin.

DETAYLAR
2018 - Topraksiztarim.net - BHK YAPI Güvencesiyle...