2018 - Topraksiztarim.net - BHK YAPI Güvencesiyle...
Anasayfa / Güncel / Modern Sera Yapımı

Modern Sera Yapımı

Modern sera yapımı

Modern seralar, kendine özgü ve güncel bir görünüm ve his verirken, sizlere keyif alabileceğiniz bir çeşit dikim alanı sağlar. Çağdaş seralar, çoğu ihtiyacı karşılamak için tasarlanmıştır ve mevcut alandan en iyi şekilde yararlanmaya yardımcı olmaktadır. Modern sistemlere sahip seralar ilk maliyeti yüksek olmasına rağmen uzun vadede daha kârlıdır. Ürün kalitesi, yetişme hızı ve lezzet farkı ile üst kalite mahsuller uzun dönemde seracıya fayda sağlamaktadır.

Profesyonel istekler haricinde hobi sera talepleriniz doğrultusunda da modernize edilmiş yüksek teknoloji seralara sahip olabilirsiniz.

Hobiler için Modern Cam Seralar

Seradaki tüm cam sistemi, en modern cam sistemleriyle üretilen, görsellik ve kalite sunan ve çok sayıda bağlantıyı gizleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Bazı modern seralar rahatlık, estetik ve çekicilik için tasarlanmıştır. Özellikle bahçede hoş bir odak noktası olarak kullanılabilen dairesel stiller,  genel olarak bahçenin mimari güzelliğin eserleri olarak geliştirilirler.  Her sera üreticisi kendi patentli tasarımlarına sahiptir. Bununla birlikte, küçük bir seranın görünümünü büyük ölçüde artan maliyetler olmadan çeşitlendirmek için çok az şey yapılabilir, dolayısıyla tasarımlar arasında dikkate değer bir genel benzerlik vardır. Ana hatta genellikle basit bir çatı çatısıyla dikdörtgen bir kutu olan temel konut evine benziyorlar. Bu tür varyasyonlar, çırpılmış veya çift kıvrımlı çatılar ve içe doğru eğimli kenarlar ile uzunluk-genişlik oranı bakımından birçok varyasyon içerir. Aynı zamanda yalın-yapıları da vardır, yani evin yan tarafına ya da serbest duran bir duvara rahatça sığacak şekilde yapılmış, yarım uzunluklarda bir sera bölmesi. Daha büyük yalın seralar, genellikle evden doğrudan erişim olduğunda, genellikle kış bahçesi olarak adlandırılır.

Büyük bahçeli bir eviniz varsa, kendi zevklerinize özel modern seralar yaptırabilirsiniz.

Topraksız Sera

Toprak olmadan yeni teknoloji sera yapımı ve projelendirme hizmetleri.

DETAYLAR

Sera İmalatı

Yurt içi sera imalatı hizmetleri için 7/24 müşteri hizmetlerimize başvurunuz.

DETAYLAR

Sera Sistemleri

En üst teknoloji modern sera sistemleri ile seranızı verimlendirin.

DETAYLAR
2018 - Topraksiztarim.net - BHK YAPI Güvencesiyle...